| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
|---|---|
| Zastosowanie | System spawania laserowego |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| napięcie | 220 V lub dostosowane |
| System sterowania | PLC |
| Wskaźnik przepływu | 18-33l/min |
|---|---|
| Źródło energii | Elektryczne |
| napięcie | 220 V lub dostosowane |
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Czystość azotu | ≥99,999% |
|---|---|
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| System sterowania | PLC |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| napięcie | 220 V lub dostosowane |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Czystość azotu | ≥99,999% |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Punkt rosy | -40℃ |
| wydajność | Wysoki |
|---|---|
| Użycie | Laboratorium |
| Poziom czystości | Wysoki |
| Wielkość | mini |
| Materiał | Klasa laboratoryjna |
| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 70 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -55°C |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |
| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 70 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -55°C |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |
| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 150 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -55°C |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |
| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 200 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -50 ° C. |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |
| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 150 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -55°C |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |