| Koelmethode | luchtkoeling |
|---|---|
| Toepassing | Lasersysteem |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanning | 220V of op maat |
| Controlesysteem | PLC's |
| Debiet | 18 tot en met 33 L/min |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Spanning | 220V of op maat |
| Frequentie | 50/60HZ |
| Koelmethode | luchtkoeling |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
|---|---|
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Controlesysteem | PLC's |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanning | 220V of op maat |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| dauwpunt | -40°C |
| Efficiëntie | Hoog |
|---|---|
| Gebruik | laboratorium |
| Reinheidsgraad | Hoog |
| Grootte | MINI |
| Materiaal | Laboratoriumkwaliteit |
| Stikstofzuiverheid | 99,99% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 70 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -55°C |
| Technologie | membraan stikstofeenheid |
| Stikstofzuiverheid | 99,99% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 70 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -55°C |
| Technologie | membraan stikstofeenheid |
| Stikstofzuiverheid | 99,99% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 150 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -55°C |
| Technologie | membraan stikstofeenheid |
| Stikstofzuiverheid | 99,99% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 200 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -50 ° C |
| Technologie | membraan stikstofeenheid |
| Stikstofzuiverheid | 99,99% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 150 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -55°C |
| Technologie | membraan stikstofeenheid |