| Zasilanie | AC 220V/50 Hz lub dostosowane |
|---|---|
| Model | Generator N₂ |
| Wydajność | Wysoka wydajność |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| System sterowania | PLC |
| Materiał | Klasa laboratoryjna |
|---|---|
| Zasilanie | Elektryczne |
| Pojemność | Mini generator azotu |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| technologii | PSA (adsorpcja huśtawki ciśnieniowej) |
| Ciśnienie operacyjne | PSA |
|---|---|
| Wydajność azotu | 99,99%-99,999% |
| Rodzaj | Lab Mini PSA |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Materiał | Klasa laboratoryjna |
| Rodzaj | Generator azotu |
|---|---|
| Ciśnienie wyjściowe | 2-6 barów |
| Pojemność magazynowa | 50L |
| Pojemność | 1-20 n m3/h |
| Koszty utrzymania | Mniej niż 1% całkowitej inwestycji |
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
|---|---|
| Aplikacja | Metalowe obróbka ciepła / cięcie laserowe |
| Typ | Podłącz i graj |
| Punkt rosy | -40 ℃ |
| Tryb pracy | Automatyczny |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
|---|---|
| Zasada działania | Adsorpcja zmiennociśnieniowa (PSA) |
| Wydajność | Wysoka wydajność |
| system sterowania | PLC |
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| Punkt rosy | -40℃ |
|---|---|
| Czas rozruchu | ≤13 minut po raz pierwszy |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub dostosowane |
| Tryb działania | Automatyczne |
| Gwarancja | 1 rok |
| Flow_rate | 18-33 l/min |
|---|---|
| Zastosowanie | Produkcja żywności |
| Nazwa produktu | Przenośny generator azotu produkcji nr Maszyna produkcyjna gazu Mały generator azotu do żywności p |
| Rodzaj produktu | Generator azotu |
| Produkcja_moc | małe |
| Pojemność | małe |
|---|---|
| Tryb działania | ciągły |
| Oszczędności kosztów | Eliminuje potrzebę gazu butelkowanego |
| Wielkość | Kompaktowy |
| Zakres ciśnienia | 7-9 bar |
| Punkt rosy | ≤-40℃ |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza | 0,7-1,0 MPa |
| cięcie laserowe | - Tak, proszę. |
| Wymaganie mocy | 220 V/ lub dostosowane |
| przepływ powietrza | 18-33nm3/h |