| Voeding | AC 220V/50HZ of op maat |
|---|---|
| Model | N₂ Generator |
| Prestaties | Hoge prestaties |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Controlesysteem | PLC's |
| Materiaal | Laboratoriumkwaliteit |
|---|---|
| Voeding | Elektrisch |
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Technologie | PSA (Pressure Swing Adsorption) |
| Bedrijfsdruk | PSA |
|---|---|
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Type | Lab Mini PSA |
| Voeding | Elektrisch |
| Materiaal | Laboratoriumkwaliteit |
| Type | De generator van het stikstofgas |
|---|---|
| Outputdruk | 2-6 bar |
| Bergingskapaciteit | 50 liter |
| Capaciteit | 1-20 N M3/h |
| Onderhoudskosten | Minder dan 1% van de totale investering |
| Gastype | Stikstof (N2) |
|---|---|
| Sollicitatie | Metalen warmtebehandeling / lasersnijden |
| Type | Plug-and-play |
| Dauwpunt | -40℃ |
| Bedrijfsmodus | Automatisch |
| Druk | 7-9 Bar |
|---|---|
| Werkingsprincipe | Pressure Swing-adsorptie (PSA) |
| Prestatie | Hoge prestaties |
| controlesysteem | PLC |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| dauwpunt | -40°C |
|---|---|
| Starttijd | ≤13 minuten voor eerste gebruik |
| Voeding | 220V/50Hz of Aangepast |
| Operatiemodus | Automatisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Flow_rate | 18-33 L/min |
|---|---|
| Toepassing | Voedselproductie |
| Productnaam | Draagbare voedingsmiddelen stikstofgenerator Plant N2 Gasproductie machine Kleine stikstofgenerator |
| Producttype | Stikstofgenerator |
| Productiecapaciteit | Klein |
| Capaciteit | Klein |
|---|---|
| Operatiemodus | Continu |
| Kostenbesparingen | De noodzaak van gebottelde gas wordt weggenomen |
| Grootte | Compact |
| Drukbereik | 7-9 Bar |
| dauwpunt | ≤-40℃ |
|---|---|
| Luchtdruk | 0.7-1.0Mpa |
| Lasersnijden | - Ja, dat klopt. |
| Energiebehoefte | 220V/ Of aangepast |
| Luchtstroom | 18-33 Nm³/u |