| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 1 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,4 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA-BANKTOP |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 25 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 4 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 7 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 18 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 30 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 0,8 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,3 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA-MINIATUUR |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 14 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 22 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Type | Plug en play |
| Starttijd | ≤13 minuten voor eerste gebruik |
| Gas Type | Stikstof (N2) |
| dauwpunt | -40°C |