| Azot saflığı | % 99.9995 |
|---|---|
| Akış Hızı | 40 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -70°C |
| Teknoloji | PSA KARBON MOLEKÜLER ELEK |
| Azot saflığı | %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 3 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,4 MPa |
| Çiy noktası | -60°C |
| Teknoloji | PSA ÇİFT KULE |
| Azot saflığı | % 99.9995 |
|---|---|
| Akış Hızı | 25 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -70°C |
| Teknoloji | PSA KARBON MOLEKÜLER ELEK |
| Azot saflığı | %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 45 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -65°C |
| Teknoloji | PSA MEMBRAN AYIRMA |
| Azot saflığı | %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 120 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -60°C |
| Teknoloji | PSA ÇİFT KULE |
| Boyut | mini |
|---|---|
| Güç kaynağı | Elektrik |
| Tip | Lab Mini PSA |
| Yeterlik | Yüksek |
| Kapasite | Mini azot jeneratörü |
| çiğ noktası | -40°C |
|---|---|
| Enerji tasarrufu | ≥70% |
| Basınç | 7-9 bar |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Türü | PSA |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Basınç | 7-9 bar |
| Türü | PSA |
| Bakım | Düşük |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Güç kaynağı | 220V/380V |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri | Aşırı basınç koruması, aşırı yük koruması, aşırı sıcaklık koruması |
| Türü | PSA |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Enerji tasarrufu | ≥70% |
| Sertifikalar | CE |
|---|---|
| Enerji tasarrufu | ≥70% |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Akış Hızı | 18-33 nm3/s |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |