| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 7 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 0,8 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,3 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA MİNYATÜR |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 22 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ürün tipi | Azot Jeneratörü |
| Basınç | 7-9 bar |
| Ürün Adı | Taşınabilir Gıda Azot Jeneratör Fabrikası N₂ Gaz Üretim Makinesi Gıda için Küçük Azot Jeneratörü P |
| güç kaynağı | Elektrikli |
| Ürün Adı | Taşınabilir Gıda Azot Jeneratör Fabrikası N₂ Gaz Üretim Makinesi Gıda için Küçük Azot Jeneratörü P |
|---|---|
| Ürün tipi | Azot Jeneratörü |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Üretim kapasitesi | küçük |
| Garanti | 1 yıl |
| Flow_rate | 18-33 l/dk |
|---|---|
| güç kaynağı | Elektrikli |
| Ürün tipi | Azot Jeneratörü |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Basınç | 7-9 bar |
| güç kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gas_type | Azot |
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| Basınç | 7-9 bar |
| Taşınabilirlik | Portatif |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Ürün Adı | Taşınabilir Gıda Azot Jeneratör Fabrikası N₂ Gaz Üretim Makinesi Gıda için Küçük Azot Jeneratörü P |
| Üretim kapasitesi | küçük |
| güç kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | küçük |
| Uygulama | Gıda Üretimi |
| Flow_rate | 18-33 l/dk |
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| Üretim kapasitesi | küçük |
|---|---|
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| Ürün tipi | Azot Jeneratörü |
| Basınç | 7-9 bar |
| güç kaynağı | Elektrikli |