| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 7 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 0,8 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,3 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA-MINIATUUR |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 22 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Producttype | Stikstofgenerator |
| Druk | 7-9 Bar |
| Productnaam | Draagbare voedingsmiddelen stikstofgenerator Plant N2 Gasproductie machine Kleine stikstofgenerator |
| Power_source | Elektrisch |
| Productnaam | Draagbare voedingsmiddelen stikstofgenerator Plant N2 Gasproductie machine Kleine stikstofgenerator |
|---|---|
| Producttype | Stikstofgenerator |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Productiecapaciteit | Klein |
| Garantie | 1 jaar |
| Flow_rate | 18-33 L/min |
|---|---|
| Power_source | Elektrisch |
| Producttype | Stikstofgenerator |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Druk | 7-9 Bar |
| Power_source | Elektrisch |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Gas_Type | Stikstof |
| Spanning | 110V/220V of op maat |
| Druk | 7-9 Bar |
| Draagbaarheid | Draagbaar |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Productnaam | Draagbare voedingsmiddelen stikstofgenerator Plant N2 Gasproductie machine Kleine stikstofgenerator |
| Productiecapaciteit | Klein |
| Power_source | Elektrisch |
|---|---|
| Productiecapaciteit | Klein |
| Toepassing | Voedselproductie |
| Flow_rate | 18-33 L/min |
| Spanning | 110V/220V of op maat |
| Productiecapaciteit | Klein |
|---|---|
| Spanning | 110V/220V of op maat |
| Producttype | Stikstofgenerator |
| Druk | 7-9 Bar |
| Power_source | Elektrisch |