| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 7 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | KOMPAKTOWY PSA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 0,8 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,3 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | MINIATURA PSA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 22 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Generator azotu |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| Nazwa produktu | Przenośny generator azotu produkcji nr Maszyna produkcyjna gazu Mały generator azotu do żywności p |
| źródło prądu | Elektryczne |
| Nazwa produktu | Przenośny generator azotu produkcji nr Maszyna produkcyjna gazu Mały generator azotu do żywności p |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Generator azotu |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Produkcja_moc | małe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Flow_rate | 18-33 l/min |
|---|---|
| źródło prądu | Elektryczne |
| Rodzaj produktu | Generator azotu |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| źródło prądu | Elektryczne |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gas_type | Azot |
| napięcie | 110 V/220 V lub dostosowane |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| Ruchliwość | Przenośny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Nazwa produktu | Przenośny generator azotu produkcji nr Maszyna produkcyjna gazu Mały generator azotu do żywności p |
| Produkcja_moc | małe |
| źródło prądu | Elektryczne |
|---|---|
| Produkcja_moc | małe |
| Zastosowanie | Produkcja żywności |
| Flow_rate | 18-33 l/min |
| napięcie | 110 V/220 V lub dostosowane |
| Produkcja_moc | małe |
|---|---|
| napięcie | 110 V/220 V lub dostosowane |
| Rodzaj produktu | Generator azotu |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| źródło prądu | Elektryczne |