| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 7 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 0,8 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,3 MPa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΑ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 22 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δείκτης ροής | 18-33 λίτρα/min |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |
| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τύπος_Αερίου | Αζώτο |
| Τάση | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Μεταφορητότητα | Φορητός |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Εφαρμογή | Παραγωγή τροφίμων |
| Δείκτης ροής | 18-33 λίτρα/min |
| Τάση | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |