| Nitrogen Purity | 99.9% |
|---|---|
| Flow Rate | 7 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -45°C |
| Technology | PSA COMPACT |
| Nitrogen Purity | 99.9% |
|---|---|
| Flow Rate | 0.8 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.3 MPa |
| Dew Point | -45°C |
| Technology | PSA MINIATURE |
| Nitrogen Purity | 99.9% |
|---|---|
| Flow Rate | 22 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.7 MPa |
| Dew Point | -45°C |
| Technology | PSA PORTABLE |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Product_Type | Nitrogen Generator |
| Pressure | 7-9 Bar |
| Product_Name | Portable Food Nitrogen Generator Plant N₂ Gas Production Machine Small Nitrogen Generator For Food P |
| Power_Source | Electric |
| Product_Name | Portable Food Nitrogen Generator Plant N₂ Gas Production Machine Small Nitrogen Generator For Food P |
|---|---|
| Product_Type | Nitrogen Generator |
| Purity | 99.99%-99.999% |
| Production_Capacity | Small |
| Warranty | 1 Year |
| Flow_Rate | 18-33 L/min |
|---|---|
| Power_Source | Electric |
| Product_Type | Nitrogen Generator |
| Purity | 99.99%-99.999% |
| Pressure | 7-9 Bar |
| Power_Source | Electric |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Gas_Type | Nitrogen |
| Voltage | 110V/220V Or Customized |
| Pressure | 7-9 Bar |
| Portability | Portable |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Purity | 99.99%-99.999% |
| Product_Name | Portable Food Nitrogen Generator Plant N₂ Gas Production Machine Small Nitrogen Generator For Food P |
| Production_Capacity | Small |
| Power_Source | Electric |
|---|---|
| Production_Capacity | Small |
| Application | Food Production |
| Flow_Rate | 18-33 L/min |
| Voltage | 110V/220V Or Customized |
| Production_Capacity | Small |
|---|---|
| Voltage | 110V/220V Or Customized |
| Product_Type | Nitrogen Generator |
| Pressure | 7-9 Bar |
| Power_Source | Electric |