| خلوص نیتروژن | 99.9٪ |
|---|---|
| نرخ جریان | 7 نیوتن متر در ساعت |
| فشار خروجی | 0.6 مگاپاسکال |
| نقطه شبنم | -45 درجه سانتیگراد |
| تکنولوژی | PSA COMPACT |
| خلوص نیتروژن | 99.9٪ |
|---|---|
| نرخ جریان | 0.8 نیوتن متر در ساعت |
| فشار خروجی | 0.3 مگاپاسکال |
| نقطه شبنم | -45 درجه سانتیگراد |
| تکنولوژی | مینیاتور PSA |
| خلوص نیتروژن | 99.9٪ |
|---|---|
| نرخ جریان | 22 نیوتن متر در ساعت |
| فشار خروجی | 0.7 MPa |
| نقطه شبنم | -45 درجه سانتیگراد |
| تکنولوژی | PSA قابل حمل |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| نوع محصول | مولد نیتروژن |
| فشار | 7-9 بار |
| نام محصول | تولید کننده نیتروژن مواد غذایی قابل حمل دستگاه تولید گاز N₂ تولید کننده نیتروژن کوچک برای مواد غذایی |
| منبع انرژی | برق |
| نام محصول | تولید کننده نیتروژن مواد غذایی قابل حمل دستگاه تولید گاز N₂ تولید کننده نیتروژن کوچک برای مواد غذایی |
|---|---|
| نوع محصول | مولد نیتروژن |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| ظرفیت تولید | کوچک |
| تضمین | 1 سال |
| جریان_ | 18-33 لیتر در دقیقه |
|---|---|
| منبع انرژی | برق |
| نوع محصول | مولد نیتروژن |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| فشار | 7-9 بار |
| منبع انرژی | برق |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| نوع | نیتروژن |
| ولتاژ | 110V/220V یا سفارشی |
| فشار | 7-9 بار |
| قابل حمل بودن | قابل حمل |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| نام محصول | تولید کننده نیتروژن مواد غذایی قابل حمل دستگاه تولید گاز N₂ تولید کننده نیتروژن کوچک برای مواد غذایی |
| ظرفیت تولید | کوچک |
| منبع انرژی | برق |
|---|---|
| ظرفیت تولید | کوچک |
| درخواست | تولید مواد غذایی |
| جریان_ | 18-33 لیتر در دقیقه |
| ولتاژ | 110V/220V یا سفارشی |
| ظرفیت تولید | کوچک |
|---|---|
| ولتاژ | 110V/220V یا سفارشی |
| نوع محصول | مولد نیتروژن |
| فشار | 7-9 بار |
| منبع انرژی | برق |