| Πίεση εργασίας | 6 ~ 8 bar |
|---|---|
| Πίεση κολπίσκων αέρα | 7~9Bar |
| Πεδίο εισόδου αέρα | 8kg-10kg |
| εξαρτήματα | Δοχείο πίεσης |
| Διάσταση | 53*43/101εκ. |
| Μέγεθος | μίνι |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Ηλεκτρικός |
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Αποδοτικότητα | Ψηλά |
| Ικανότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |
| Εφαρμογή | Αντικατάσταση Φιαλών Υγραερίου |
|---|---|
| Εργασιακή πίεση | 0.2-0.4 MPA |
| Έλεγχος πίεσης | Ρυθμιζόμενο |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
|---|---|
| Περιοχή πίεσης | 7-9 Bar |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό |
| Πηγή αερίου | Αέρας |
| Συντήρηση | χαμηλή |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Φορά |
|---|---|
| χαρακτηριστικά | Συμπαγής Σχεδιασμός, Εύκολη Εγκατάσταση και Λειτουργία |
| Ροή | 33-60L/λεπτό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Επίπεδο θορύβου | ≤55dB |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Φορά |
|---|---|
| Ροή | 33-60L/λεπτό |
| Θερμοκρασία εργασίας | 5-45°C |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.99% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 0,5 kW |
|---|---|
| Πίεση εξόδου | 0-6 bar |
| σημείο δροσιάς | ≤-40℃ |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Φορά |
| Θερμοκρασία εργασίας | 5-45°C |
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Πίεση | 00,6-0,8Mpa |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Διαστάσεις | 62εκ.*43χιλ.*116εκ. |
|---|---|
| Πίεση εξόδου | 0-6 bar |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 0,5 kW |
| Βάρος | 135-138 κιλά |
| Επίπεδο θορύβου | ≤55dB |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.99% |
|---|---|
| σημείο δροσιάς | ≤-40℃ |
| Πίεση εξόδου | 0-6 bar |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Επίπεδο θορύβου | ≤55dB |