| Δυναμικό | 220V ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 18-33L/min |
| Καθαρότητα αζώτου | ≥99.999% |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.999% |
|---|---|
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τάση | 220V ή προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη Αέρα |
|---|---|
| Οθόνη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.999% |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.999% |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Ακριβότητα ελέγχου πίεσης | ±1% |
|---|---|
| Τρόπος ελέγχου πίεσης | Εγχειρίδιο |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Μέθοδος παροχής αζώτου | Συνεχή |
| Ροή | 18-33 λίτρα/min |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τύπος_Αερίου | Αζώτο |
| Τάση | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Μεταφορητότητα | Φορητός |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Τεχνολογία | παραγωγή αζώτου |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Εφαρμογή | Παραγωγή τροφίμων |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Εφαρμογή | Παραγωγή τροφίμων |
| Δείκτης ροής | 18-33 λίτρα/min |
| Τάση | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| DIEMENSION | 53*43*101εκ. |
|---|---|
| Πίεση κολπίσκων αέρα | 7~9 Bar, 130~145 PSI |
| Κόστος συντήρησης | Λιγότερο από 1% της συνολικής επένδυσης |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45°C |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό ρεύμα |