| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
|---|---|
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Τύπος γεννήτριας | εργαστηριακή γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 99.99%-99.999% |
|---|---|
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Τύπος | PSA |
| Συντήρηση | Χαμηλά |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Τροφοδοτικό | 220V/ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 1-20 Nm3/h |
| Δροσιάς | -40℃ |
| Τύπος | Ψαρόφυλλο |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 20 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 50 Nm³/ώρα |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -65°C |
| Τεχνολογία | PSA ΔΙΠΥΡΓΟΣ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 80 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 100 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,8 MPa |
| Δροσιάς | -65°C |
| Τεχνολογία | PSA ΔΙΠΥΡΓΟΣ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 15 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 3 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,4 Mpa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | PSA ΔΙΠΥΡΓΟΣ |