| Πίεση | 7-9 Bar |
|---|---|
| Αρχή Εργασίας | Προσρόφηση ταλάντωσης πίεσης (PSA) |
| Εκτέλεση | Υψηλή απόδοση |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
|---|---|
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Συντήρηση | χαμηλή |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τύπος_Αερίου | Αζώτο |
| Τάση | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Εφαρμογή | Παραγωγή τροφίμων |
| Δείκτης ροής | 18-33 λίτρα/min |
| Τάση | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τύπος | Φορητός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
| Ροή | 33-50 L/λεπτό |
|---|---|
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Εξοικονόμηση κόστους | Εξαλείφει την ανάγκη για εμφιαλωμένο αέριο |
| Μέγεθος | Συμπαγής |
| Εξοικονόμηση κόστους | Εξαλείφει την ανάγκη για εμφιαλωμένο αέριο |
|---|---|
| Τύπος | γεννήτρια |
| Μέγεθος | Συμπαγής |
| Μεταφορητότητα | Φορητός |
| Ροή | 18-33 λίτρα/min |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
|---|---|
| Εφαρμογή | Θερμική Επεξεργασία Μετάλλων / Κοπή με Λέιζερ |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Φορητός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |