| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
| Toepassing | Laboratorium |
| Debiet | 33-50 ml/min |
| Druk | 7-9 Bar |
| Toepassing | Laboratorium |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V/50HZ of op maat |
| Druk | 7-9 Bar |
| Controlesysteem | PLC's |
| Type generator | Laboratorium stikstofgenerator |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
|---|---|
| Druk | 7-9 Bar |
| Type | PSA |
| Onderhoud | Laag |
| Controlesysteem | PLC's |
| Voeding | 220V/of aangepast |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 1-20 Nm3/u |
| Dauwpunt | -40℃ |
| Type | PSA |
| controlesysteem | PLC |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 20 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA-MEMBRAANSCHEIDING |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 50 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -65°C |
| Technologie | PSA DUAL-TOREN |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 80 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA-MEMBRAANSCHEIDING |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 100 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,8 MPa |
| Dauwpunt | -65°C |
| Technologie | PSA DUAL-TOREN |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 15 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA-MEMBRAANSCHEIDING |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 3 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,4 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA DUAL-TOREN |