| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
|---|---|
| Zasada działania | Adsorpcja zmiennociśnieniowa (PSA) |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Wskaźnik przepływu | 33-50 ml/min |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| Zastosowanie | Laboratorium |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220V/50 Hz lub dostosowane |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| System sterowania | PLC |
| Typ generatora | Generator azotu w laboratorium |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| Rodzaj | PSA |
| Konserwacja | Niskie |
| System sterowania | PLC |
| Zasilanie | 220 V/lub dostosowane |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 1-20 nm3/h |
| Punkt rosy | -40 ℃ |
| Typ | PSA |
| system sterowania | PLC |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 20 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 50 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -65°C |
| Technologia | PODWÓJNA WIEŻA PSA |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 80 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 100 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,8 MPa |
| Punkt rosy | -65°C |
| Technologia | PODWÓJNA WIEŻA PSA |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 15 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 3 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,4 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | PODWÓJNA WIEŻA PSA |