| Stikstofzuiverheid | 99.9995% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 40 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -70°C |
| Technologie | PSA KOOLSTOFMOLECULAIRE ZEEF |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 3 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,4 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA DUAL-TOREN |
| Stikstofzuiverheid | 99.9995% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 25 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -70°C |
| Technologie | PSA KOOLSTOFMOLECULAIRE ZEEF |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 45 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -65°C |
| Technologie | PSA-MEMBRAANSCHEIDING |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 120 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA DUAL-TOREN |
| Maat | klein |
|---|---|
| Voeding | Elektrisch |
| Type | Lab Mini PSA |
| Efficiëntie | Hoog |
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
| dauwpunt | -40°C |
|---|---|
| Energiebesparing | ≥ 70% |
| Druk | 7-9 Bar |
| Controlesysteem | PLC's |
| Type | PSA |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
|---|---|
| Druk | 7-9 Bar |
| Type | PSA |
| Onderhoud | Laag |
| Controlesysteem | PLC's |
| Voeding | 220V/380V |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken | Overdrukbescherming, overbelastingbescherming, overtemperatuurbescherming |
| Type | PSA |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| energiebesparing | ≥ 70% |
| Certificeringen | ce |
|---|---|
| Energiebesparing | ≥ 70% |
| Controlesysteem | PLC's |
| Stroompercentage | 18-33 Nm3/h |
| Materiaal | Roestvrij Staal |