| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 18 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 3 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 8 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | ΜΕΜΒΡΑΝΗ ΣΥΜΠΥΠ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 10 nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 15 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 20 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 12 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 6 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | ΜΕΜΒΡΑΝΗ ΣΥΜΠΥΠ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 1 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,4 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | ΠΑΓΚΟΣ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 25 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |