| Winst | gestegen |
|---|---|
| Onderhoud | Gemakkelijk en goedkoop |
| Efficiëntie | Hoog niveau |
| Productiekosten | Gemaximaliseerd |
| Energieverbruik | laag |
| Type | De generator van het stikstofgas |
|---|---|
| Bergingskapaciteit | 50 liter |
| Bedrijfstemperatuur | 5-45°C |
| DIEMENSION | 53*43*101cm |
| Productiecapaciteit | 18~40L/Min |
| Stikstofzuiverheid | 99,99% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 150 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -55°C |
| Technologie | membraan stikstofeenheid |
| Stikstofzuiverheid | 99,99% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 70 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -55°C |
| Technologie | membraan stikstofeenheid |
| Stikstofzuiverheid | 99,99% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 200 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -50 ° C |
| Technologie | membraan stikstofeenheid |
| Stikstofzuiverheid | 99,99% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 150 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -55°C |
| Technologie | membraan stikstofeenheid |
| Stikstofzuiverheid | 99,99% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 70 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -55°C |
| Technologie | membraan stikstofeenheid |
| Stikstofzuiverheid | 99,99% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 200 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -50 ° C |
| Technologie | membraan stikstofeenheid |
| Integratie | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| nauwkeurigheid | Hoog |
| Compatibiliteit | Brede Waaier van Materialen |
| Kosteneffectief | - Ja, dat klopt. |
| Stikstofzuiverheid | 99.9995% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 40 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -70°C |
| Technologie | PSA KOOLSTOFMOLECULAIRE ZEEF |