| Deeltjes | Drukvat, motor, motor, lager, pomp, overige |
|---|---|
| Bergingskapaciteit | Werk in realtime |
| Levensduur | 8-10 jaar met goed onderhoud |
| Kleur | Wit |
| De Druk van de luchtinham | 7 tot en met 9 bar |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | 220V/50Hz of Aangepast |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Debiet | 1-20 Nm3/u |
| Stroombron | Elektrisch |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| Debiet | 18 tot en met 33 L/min |
| dauwpunt | -40°C |
| Koelmethode | luchtkoeling |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 30 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 5 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 9 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | MEMBRAAN COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 14 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 2 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,4 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | MEMBRAAN DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 4 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 0,5 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,3 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | MEMBRAAN MINIATUUR |