| Stikstofzuiverheid | 99,99% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 200 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -50 ° C |
| Technologie | membraan stikstofeenheid |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 20 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA-MEMBRAANSCHEIDING |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 20 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA-MEMBRAANSCHEIDING |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 80 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA-MEMBRAANSCHEIDING |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 15 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA-MEMBRAANSCHEIDING |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 45 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -65°C |
| Technologie | PSA-MEMBRAANSCHEIDING |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 8 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA-MEMBRAANSCHEIDING |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 80 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA-MEMBRAANSCHEIDING |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 15 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA-MEMBRAANSCHEIDING |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 45 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -65°C |
| Technologie | PSA-MEMBRAANSCHEIDING |