| Maat | klein |
|---|---|
| Voeding | Elektrisch |
| Type | Lab Mini PSA |
| Efficiëntie | Hoog |
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 3 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 30 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 8 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | MEMBRAAN COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 10 nm³/h |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 20 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 6 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | MEMBRAAN COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 25 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 7 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 9 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | MEMBRAAN COMPACT |