| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 16 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Flow_rate | 18-33 L/min |
|---|---|
| Toepassing | Voedselproductie |
| Productnaam | Draagbare voedingsmiddelen stikstofgenerator Plant N2 Gasproductie machine Kleine stikstofgenerator |
| Producttype | Stikstofgenerator |
| Productiecapaciteit | Klein |
| Debiet | 33-50 L/min |
|---|---|
| Type | generator |
| Veiligheidskenmerken | Automatische uitschakeling |
| Draagbaarheid | Draagbaar |
| Drukbereik | 7-9 Bar |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
|---|---|
| Debiet | 18 tot en met 33 L/min |
| Toepassing | Voedselverpakking Stikstofmachine |
| Frequentie | 50/60Hz of aangepast |
| Garantie | 1 jaar |
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
|---|---|
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Controlesysteem | PLC's |
| Toepassing | Laboratorium |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Ruimtebehoefte | Minimaal |
|---|---|
| Toepassing | Lasersnijden |
| Energieverbruik | laag |
| Technologie | Geavanceerd |
| Onderhoud | Gemakkelijk en goedkoop |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 5 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 15 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 2 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,4 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | MEMBRAAN DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 12 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |