| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
| Toepassing | Laboratorium |
| Debiet | 33-50 ml/min |
| Druk | 7-9 Bar |
| Toepassing | Laboratorium |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V/50HZ of op maat |
| Druk | 7-9 Bar |
| Controlesysteem | PLC's |
| Type generator | Laboratorium stikstofgenerator |
| Druk | 7-9 Bar |
|---|---|
| Werkingsprincipe | Pressure Swing-adsorptie (PSA) |
| Prestatie | Hoge prestaties |
| controlesysteem | PLC |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Zuiverheid | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Generatortype | Laboratorium stikstofgenerator |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Druk | 7-9 Bar |
| Gastype | Stikstof |
| Zuiverheid | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Maat | Klein |
| Gastype | Stikstof |
| Werkingsprincipe | Pressure Swing-adsorptie (PSA) |
| Sollicitatie | Laboratorium |
| Voeding | AC 220V of op maat |
|---|---|
| Debiet | 18-33 L/min |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Bedrijfstemperatuur | 5-45°C |
| Afmetingen | 540mm X 420mm X 1060mm |
| Gas Type | N₂ |
|---|---|
| Voeding | Elektrisch |
| Zuiverheid | Hoge zuiverheid |
| Productiecapaciteit | 300 eenheden per maand |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Type | De generator van het stikstofgas |
|---|---|
| Outputdruk | 2-6 bar |
| Bergingskapaciteit | 50 liter |
| Capaciteit | 1-20 N M3/h |
| Onderhoudskosten | Minder dan 1% van de totale investering |
| Outputdruk | 2-6 bar |
|---|---|
| Controlemethode | Automatische controle |
| Controlesysteem | PLC's |
| Bergingskapaciteit | Werk in realtime |
| Type | De generator van het stikstofgas |
| Bedrijfstemperatuur | -20~-40°C |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| Controlemethode | Automatische controle |
| Werkdruk | 6 ~ 8 bar |
| DIMENSIE | 53*43/101cm |