| Druk | 7-9 Bar |
|---|---|
| Voeding | AC 220V/50HZ of op maat |
| Grootte | Klein |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Model | N₂ Generator |
| Sollicitatie | Voedselproductie |
|---|---|
| Gas_Type | Stikstof |
| Productnaam | Draagbare voedingsmiddelen stikstofgenerator Plant N2 Gasproductie machine Kleine stikstofgenerator |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Technologie | Stikstofgeneratie |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Producttype | Stikstofgenerator |
| Druk | 7-9 Bar |
| Productnaam | Draagbare voedingsmiddelen stikstofgenerator Plant N2 Gasproductie machine Kleine stikstofgenerator |
| Power_source | Elektrisch |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
|---|---|
| Debiet | 18 tot en met 33 L/min |
| Toepassing | Voedselverpakking Stikstofmachine |
| Frequentie | 50/60Hz of aangepast |
| Garantie | 1 jaar |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Debiet | 18 tot en met 33 L/min |
| Spanning | 220V of op maat |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
| Druk | 0.6-0.8Mpa |
| Druk | 0.6-0.8Mpa |
|---|---|
| Spanning | 220V of op maat |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
| Toepassing | Lasersysteem |
| Controlesysteem | PLC's |
| Koelmethode | luchtkoeling |
|---|---|
| Toepassing | Lasersysteem |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanning | 220V of op maat |
| Controlesysteem | PLC's |
| Spanning | 220V of op maat |
|---|---|
| Frequentie | 50/60HZ |
| Koelmethode | luchtkoeling |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
| dauwpunt | -40°C |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
|---|---|
| Gewicht | 100 kg |
| Methode van stikstofvoorziening | Continu |
| Voeding | AC 220V of op maat |
| Bedrijfstemperatuur | 5-45°C |
| Type generator | Laboratorium stikstofgenerator |
|---|---|
| Toepassing | Laboratorium |
| Grootte | Klein |
| Voeding | AC 220V/50HZ of op maat |
| Controlesysteem | PLC's |