| Grootte | MINI |
|---|---|
| Gebruik | laboratorium |
| Efficiëntie | Hoog |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Bedrijfsdruk | PSA |
| Reinheidsgraad | Hoog |
|---|---|
| Technologie | PSA (Pressure Swing Adsorption) |
| Gebruik | Peddelen |
| Voeding | Elektrisch |
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken | Overdrukbescherming, overbelastingbescherming, overtemperatuurbescherming |
| Certificeringen | CE |
| Voeding | 110V/220V |
| Operatiemodus | Automatisch |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
|---|---|
| Operatiemodus | Automatisch |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
| Gas Type | Stikstof (N2) |
| Debiet | 1-20 Nm3/u |
| Voeding | AC 220V/50HZ of op maat |
|---|---|
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
| Type generator | Laboratorium stikstofgenerator |
| Model | N₂ Generator |
| Druk | 7-9 Bar |
| Frequentie | 50/60Hz of aangepast |
|---|---|
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Druk | 0.6-0.8Mpa |
| Capaciteit | Klein |
| Stroombron | Elektrisch |
| Debiet | 33-50 L/min |
|---|---|
| Type | generator |
| Veiligheidskenmerken | Automatische uitschakeling |
| Draagbaarheid | Draagbaar |
| Drukbereik | 7-9 Bar |
| Voeding | 110V/220V |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken | Overdrukbescherming, overbelastingbescherming, overtemperatuurbescherming |
| Druk | 7-9 Bar |
| Onderhoud | Laag |
| Debiet | 18-33 Nm3/h |
| Toepassing | Metalen warmtebehandeling / lasersnijden |
|---|---|
| Starttijd | ≤13 minuten voor eerste gebruik |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Plug en play |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Druk | 0.6-0.8Mpa |
| Frequentie | 50/60Hz of aangepast |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | Klein |