| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 1 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,4 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA-BANKTOP |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 4 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 0,8 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,3 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA-MINIATUUR |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 22 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Materiaal | Laboratoriumkwaliteit |
|---|---|
| Type | Lab Mini PSA |
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
| Technologie | PSA (Pressure Swing Adsorption) |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Materiaal | Laboratoriumkwaliteit |
|---|---|
| Voeding | Elektrisch |
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Technologie | PSA (Pressure Swing Adsorption) |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
|---|---|
| Type | Lab Mini PSA |
| Voeding | Elektrisch |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Reinheidsgraad | Hoog |
| Weergave | Hoge Stikstofanalysator |
|---|---|
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
| Toepassing | Laboratorium |
| Debiet | 33-50 ml/min |
| Druk | 7-9 Bar |
| Power_source | Elektrisch |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Gas_Type | Stikstof |
| Spanning | 110V/220V of op maat |
| Druk | 7-9 Bar |
| Producttype | Stikstofgenerator |
|---|---|
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Gas_Type | Stikstof |
| Technologie | stikstofopwekking |
| Productiecapaciteit | Klein |