| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 4 Nm3/h |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 18 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 22 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 11 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Akış Hızı | 18-33 nm3/s |
|---|---|
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
| Gaz Türü | Azot (N2) |
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Basınç | 0.6-0.8Mpa |
| Sıklık | 50/60Hz Veya Özelleştirilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Kapasite | küçük |
| Kapasite | küçük |
|---|---|
| Uygulama | Gıda Paketleme Azot Yapım Makinesi |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Türü | Portatif |
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 3 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 8 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | MEMBRAN KOMPAKT |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 10 nm³/s |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |