| Parçalar | Basınçlı kap, motor, motor, rulman, pompa, diğer |
|---|---|
| Depolama kapasitesi | Gerçek Zamanlı Çalışma |
| Yaşam süresi | Uygun bakım ile 8-10 yıl |
| Renk | Beyaz |
| Hava giriş basıncı | 7 ~ 9Bar |
| Ürün tipi | Azot Jeneratörü |
|---|---|
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Gas_type | Azot |
| Teknoloji | Azot üretimi |
| Üretim kapasitesi | küçük |
| güç kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gas_type | Azot |
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| Basınç | 7-9 bar |
| Ürün Adı | Taşınabilir Gıda Azot Jeneratör Fabrikası N₂ Gaz Üretim Makinesi Gıda için Küçük Azot Jeneratörü P |
|---|---|
| Ürün tipi | Azot Jeneratörü |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Üretim kapasitesi | küçük |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
| Akış Hızı | 18-33l/dakika |
| Yaşam süresi | Uygun bakım ile 8-10 yıl |
|---|---|
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
| Paketleme | İnci Yünü İle Ahşap Kutu, 1 Adet Bir Kutuda Paketlenmiş |
| Parçalar | Basınçlı kap, motor, motor, rulman, pompa, diğer |
| Kontrol Yöntemi | otomatik kontrol |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Basınç | 7-9 bar |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Çalışma Prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Akış Hızı | 33-50 l/dk |
|---|---|
| Gaz kaynağı | Hava |
| Bakım | Düşük |
| Maliyet tasarrufu | Şişe Gazına Gerek Duyulmasını Ortadan Kaldırır |
| Gaz Türü | Azot |
| Basınç Kontrol Doğruluğu | ±1% |
|---|---|
| Basınç kontrol modu | Kılavuz |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Azot besleme yöntemi | sürekli |
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| Depolama kapasitesi | Gerçek Zamanlı Çalışma |
|---|---|
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
| Hava giriş aralığı | 8kg-10kg |
| Kontrol Yöntemi | otomatik kontrol |
| Paketleme | İnci Yünü İle Ahşap Kutu, 1 Adet Bir Kutuda Paketlenmiş |