| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 16 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |
| Flow_rate | 18-33 l/min |
|---|---|
| Zastosowanie | Produkcja żywności |
| Nazwa produktu | Przenośny generator azotu produkcji nr Maszyna produkcyjna gazu Mały generator azotu do żywności p |
| Rodzaj produktu | Generator azotu |
| Produkcja_moc | małe |
| Wskaźnik przepływu | 33-50 l/min |
|---|---|
| Rodzaj | generator |
| Funkcje bezpieczeństwa | Automatyczne wyłączanie |
| Ruchliwość | Przenośny |
| Zakres ciśnienia | 7-9 bar |
| Wydajność azotu | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Wskaźnik przepływu | 18-33l/min |
| Zastosowanie | Pakowanie żywności maszyna do produkcji azotu |
| Częstotliwość | 50/60 Hz lub dostosowane |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasada działania | Adsorpcja zmiennociśnieniowa (PSA) |
|---|---|
| Wyświetlacz | Wysoki analizator azotu |
| System sterowania | PLC |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Wymagania przestrzenne | Minimalny |
|---|---|
| Zastosowanie | cięcie laserowe |
| Zużycie energii | Niskie |
| technologii | Zaawansowany |
| Konserwacja | Łatwy i niski koszt |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 5 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |
| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 15 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 2 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,4 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | MEMBRANA PRZENOŚNA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 12 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |