| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 20 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 6 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | MEMBRAN KOMPAKT |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 1 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,4 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA MASA ÜSTÜ |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 25 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 0,5 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,3 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | MEMBRAN MİNYATÜR |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 7 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 30 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 9 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | MEMBRAN KOMPAKT |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 0,8 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,3 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA MİNYATÜR |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 14 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |