| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 4 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 18 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 22 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 11 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |
| Ροή | 18-33 Nm3/h |
|---|---|
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
|---|---|
| Πίεση | 00,6-0,8Mpa |
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Τύπος | Φορητός |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 3 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 8 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | ΜΕΜΒΡΑΝΗ ΣΥΜΠΥΠ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 10 nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |