| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 4 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 18 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 22 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 11 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Debiet | 18-33 Nm3/h |
|---|---|
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
| Gas Type | Stikstof (N2) |
| Controlesysteem | PLC besturing |
| Voeding | 220V/50Hz of Aangepast |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Druk | 0.6-0.8Mpa |
| Frequentie | 50/60Hz of aangepast |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | Klein |
| Capaciteit | Klein |
|---|---|
| Toepassing | Voedselverpakking Stikstofmachine |
| Stroombron | Elektrisch |
| Type | Draagbaar |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 3 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 8 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | MEMBRAAN COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 10 nm³/h |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA COMPACT |