| Nitrogen Purity | 99.9% |
|---|---|
| Flow Rate | 4 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.5 MPa |
| Dew Point | -45°C |
| Technology | PSA PORTABLE |
| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 18 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | PSA PORTABLE |
| Nitrogen Purity | 99.9% |
|---|---|
| Flow Rate | 22 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.7 MPa |
| Dew Point | -45°C |
| Technology | PSA PORTABLE |
| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 11 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | PSA COMPACT |
| Flow Rate | 18-33 Nm3/h |
|---|---|
| Pressure | 0.6-0.8 MPa |
| Gas Type | Nitrogen (N2) |
| Control System | PLC Control |
| Power Supply | 220V/50Hz Or Customized |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Pressure | 0.6-0.8MPa |
| Frequency | 50/60Hz Or Customized |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | Small |
| Capacity | Small |
|---|---|
| Application | Food Packing Nitrogen Making Machine |
| Power Source | Electric |
| Type | Portable |
| Nitrogen Output | 99.99%-99.999% |
| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 3 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.5 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | PSA COMPACT |
| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 8 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.5 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | MEMBRANE COMPACT |
| Nitrogen Purity | 99.9% |
|---|---|
| Flow Rate | 10 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -45°C |
| Technology | PSA COMPACT |