| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 4 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |
| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 18 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 22 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |
| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 11 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | KOMPAKTOWY PSA |
| Wskaźnik przepływu | 18-33 NM3/H. |
|---|---|
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
| Rodzaj gazu | Azot (N2) |
| System sterowania | sterowanie PLC |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub dostosowane |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
| Częstotliwość | 50/60 Hz lub dostosowane |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pojemność | małe |
| Pojemność | małe |
|---|---|
| Zastosowanie | Pakowanie żywności maszyna do produkcji azotu |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Rodzaj | Przenośny |
| Wydajność azotu | 99,99%-99,999% |
| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 3 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | KOMPAKTOWY PSA |
| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 8 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | MEMBRANA KOMPAKTOWA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 10 nm³/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | KOMPAKTOWY PSA |