| Azot saflığı | %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 15 Nm3/h |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -60°C |
| Teknoloji | PSA MEMBRAN AYIRMA |
| Azot saflığı | % 99.9995 |
|---|---|
| Akış Hızı | 40 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -70°C |
| Teknoloji | PSA KARBON MOLEKÜLER ELEK |
| Azot saflığı | %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 3 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,4 MPa |
| Çiy noktası | -60°C |
| Teknoloji | PSA ÇİFT KULE |
| Azot saflığı | % 99.9995 |
|---|---|
| Akış Hızı | 25 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -70°C |
| Teknoloji | PSA KARBON MOLEKÜLER ELEK |
| Azot saflığı | %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 45 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -65°C |
| Teknoloji | PSA MEMBRAN AYIRMA |
| Azot saflığı | %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 120 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -60°C |
| Teknoloji | PSA ÇİFT KULE |
| Uygulama | Lazer kesimi veya yeni malzeme yapımı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Enerji tasarrufu | - Evet. |
| Hava Ayırma | - Evet. |
| Hava akışı | 1-20nm3/s |
| Verimlilik | Yüksek |
|---|---|
| İşletme basıncı | PSA |
| Türü | Lab Mini PSA |
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
| Kullanımı | laboratuvar |
| Saflık Seviyesi | Yüksek |
|---|---|
| Teknoloji | PSA (Basınç Salıncak Adsorpsiyonu) |
| Kullanım | SPDT |
| Güç kaynağı | Elektrik |
| Kapasite | Mini azot jeneratörü |
| Boyut | mini |
|---|---|
| Malzeme | Laboratuvar sınıfı |
| Tip | Lab Mini PSA |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Çalışma Basıncı | PSA |