| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 15 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |
| Czystość azotu | 99,9995% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 40 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -70°C |
| Technologia | SITKO MOLEKULARNE PSA WĘGLOWEGO |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 3 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,4 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | PODWÓJNA WIEŻA PSA |
| Czystość azotu | 99,9995% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 25 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -70°C |
| Technologia | SITKO MOLEKULARNE PSA WĘGLOWEGO |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 45 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -65°C |
| Technologia | SEPARACJA MEMBRANY PSA |
| Czystość azotu | 99,999% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 120 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -60°C |
| Technologia | PODWÓJNA WIEŻA PSA |
| Zastosowanie | Cięcie laserowe lub nowe materiały |
|---|---|
| Źródło energii | Elektryczne |
| Oszczędność energii | - Tak, proszę. |
| Separacja powietrza | - Tak, proszę. |
| przepływ powietrza | 1-20 nm3/h |
| wydajność | Wysoki |
|---|---|
| Ciśnienie operacyjne | PSA |
| Rodzaj | Lab Mini PSA |
| Wydajność azotu | 99,99%-99,999% |
| Użycie | Laboratorium |
| Poziom czystości | Wysoki |
|---|---|
| Technologia | PSA (adsorpcja huśtawki ciśnieniowej) |
| Stosowanie | laboratorium |
| Zasilanie | Elektryczny |
| Pojemność | Mini generator azotu |
| Rozmiar | mini |
|---|---|
| Tworzywo | Klasa laboratoryjna |
| Typ | Lab Mini PSA |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Ciśnienie robocze | PSA |