| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 15 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA-MEMBRAANSCHEIDING |
| Stikstofzuiverheid | 99.9995% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 40 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -70°C |
| Technologie | PSA KOOLSTOFMOLECULAIRE ZEEF |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 3 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,4 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA DUAL-TOREN |
| Stikstofzuiverheid | 99.9995% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 25 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -70°C |
| Technologie | PSA KOOLSTOFMOLECULAIRE ZEEF |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 45 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -65°C |
| Technologie | PSA-MEMBRAANSCHEIDING |
| Stikstofzuiverheid | 99,999% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 120 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -60°C |
| Technologie | PSA DUAL-TOREN |
| Toepassing | Lasersnijden of Nieuw Materiaal Maken |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Energiebesparing | - Ja, dat klopt. |
| Luchtscheiding | - Ja, dat klopt. |
| Luchtstroom | 1-20Nm3/h |
| Efficiëntie | Hoog |
|---|---|
| Bedrijfsdruk | PSA |
| Type | Lab Mini PSA |
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Gebruik | laboratorium |
| Reinheidsgraad | Hoog |
|---|---|
| Technologie | PSA (Pressure Swing Adsorption) |
| Gebruik | Peddelen |
| Voeding | Elektrisch |
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
| Maat | klein |
|---|---|
| Materiaal | Laboratoriumkwaliteit |
| Type | Lab Mini PSA |
| Zuiverheid | 99,99%-99,999% |
| Bedrijfsdruk | PSA |