| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 15 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9995% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 40 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -70°C |
| Τεχνολογία | ΜΟΡΙΑΚΟ ΚΟΣΚΙΝΟ PSA ΑΝΘΡΑΚΑ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 3 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,4 Mpa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | PSA ΔΙΠΥΡΓΟΣ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9995% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 25 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -70°C |
| Τεχνολογία | ΜΟΡΙΑΚΟ ΚΟΣΚΙΝΟ PSA ΑΝΘΡΑΚΑ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 45 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -65°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 120 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | PSA ΔΙΠΥΡΓΟΣ |
| Εφαρμογή | Κόψιμο με λέιζερ ή κατασκευή νέων υλικών |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Εξοικονόμηση ενέργειας | - Ναι, ναι. |
| Χωρισμός αέρα | - Ναι, ναι. |
| Αεροπορία | 1-20Nm3/h |
| Απόδοση | Υψηλή |
|---|---|
| Πίεση λειτουργίας | PSA |
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Χρήση | Εργαστήριο |
| Επίπεδο καθαρότητας | Ψηλά |
|---|---|
| Τεχνολογία | PSA (Απορρόφηση με ταλάντωση πίεσης) |
| Χρήση | εργαστήριο |
| Τροφοδοτικό | Ηλεκτρικός |
| Ικανότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |
| Μέγεθος | μίνι |
|---|---|
| Υλικό | Εργαστηριακού βαθμού |
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Καθαρότητα | 99,99%-99,999% |
| Πίεση λειτουργίας | Ψαρόφυλλο |