| Azot saflığı | % 99.9995 |
|---|---|
| Akış Hızı | 25 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -70°C |
| Teknoloji | PSA KARBON MOLEKÜLER ELEK |
| Azot saflığı | %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 45 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -65°C |
| Teknoloji | PSA MEMBRAN AYIRMA |
| Azot saflığı | %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 120 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -60°C |
| Teknoloji | PSA ÇİFT KULE |
| Azot saflığı | %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 20 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -60°C |
| Teknoloji | PSA MEMBRAN AYIRMA |
| Azot saflığı | % 99.9995 |
|---|---|
| Akış Hızı | 30 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,8 MPa |
| Çiy noktası | -70°C |
| Teknoloji | PSA KARBON MOLEKÜLER ELEK |
| Azot saflığı | %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 50 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -65°C |
| Teknoloji | PSA ÇİFT KULE |
| Azot saflığı | % 99.9995 |
|---|---|
| Akış Hızı | 60 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -70°C |
| Teknoloji | PSA KARBON MOLEKÜLER ELEK |
| Azot saflığı | %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 80 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -60°C |
| Teknoloji | PSA MEMBRAN AYIRMA |
| Azot saflığı | %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 100 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,8 MPa |
| Çiy noktası | -65°C |
| Teknoloji | PSA ÇİFT KULE |
| Azot saflığı | % 99.9995 |
|---|---|
| Akış Hızı | 5 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -70°C |
| Teknoloji | PSA KARBON MOLEKÜLER ELEK |