| Kontrol sistemi | PLC'ler |
|---|---|
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Başvuru | Laboratuvar |
| Boyut | Küçük |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Basınç | 7-9 bar |
|---|---|
| Çalışma Prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Performans | Yüksek Performans |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Basınç | 7-9 bar |
| Gaz Tipi | Azot |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Boyut | Küçük |
| Gaz Tipi | Azot |
| Çalışma Prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Başvuru | Laboratuvar |
| boyut | 53*43*101cm |
|---|---|
| Hava giriş basıncı | 7 ~ 9 Bar, 130 ~ 145 PSI |
| Bakım maliyeti | Toplam yatırımın% 1'inden daha azı |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45°C |
| Güç kaynağı | Elektrik |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
|---|---|
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
| Depolama kapasitesi | 50 litre |
| Kapasite | 1-20 N m³/s |
| Bakım maliyeti | Toplam yatırımın% 1'inden daha azı |
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi | otomatik kontrol |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Depolama kapasitesi | Gerçek Zamanlı Çalışma |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
| Performans | Yüksek performans |
|---|---|
| Model | N₂ jeneratör |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Performans | Yüksek performans |
|---|---|
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Basınç | 7-9 bar |
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Model | N₂ jeneratör |
| Basınç | 7-9 bar |