| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 12 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 6 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | MEMBRAN KOMPAKT |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 9 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | MEMBRAN KOMPAKT |
| Yaşam süresi | Uygun bakım ile 8-10 yıl |
|---|---|
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
| Paketleme | İnci Yünü İle Ahşap Kutu, 1 Adet Bir Kutuda Paketlenmiş |
| Parçalar | Basınçlı kap, motor, motor, rulman, pompa, diğer |
| Kontrol Yöntemi | otomatik kontrol |
| Parçalar | Basınçlı kap, motor, motor, rulman, pompa, diğer |
|---|---|
| Depolama kapasitesi | Gerçek Zamanlı Çalışma |
| Yaşam süresi | Uygun bakım ile 8-10 yıl |
| Renk | Beyaz |
| Hava giriş basıncı | 7 ~ 9Bar |
| Çalışma Baskısı | 6~8 çubuk |
|---|---|
| Paketleme | İnci Yünü İle Ahşap Kutu, 1 Adet Bir Kutuda Paketlenmiş |
| Parçalar | Basınçlı kap, motor, motor, rulman, pompa, diğer |
| Renk | Beyaz |
| Boyut | 53*43/101cm |
| Başlama zamanı | ≤13 Dakika İlk Kez İçin |
|---|---|
| Özellikleri | Kompakt tasarım, kurulumu ve çalıştırılması kolay |
| Akış Hızı | 33-60l/dakika |
| Garanti | 1 yıl |
| Gürültü seviyesi | ≤55dB |
| Güç tüketimi | ≤0.5kw |
|---|---|
| Çıkış Basıncı | 0-6 bar |
| çiğ noktası | ≤-40 ℃ |
| Başlama zamanı | ≤13 Dakika İlk Kez İçin |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45 ℃ |
| Kapasite | küçük |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Türü | Portatif |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Sıklık | 50/60Hz Veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
| Basınç | 0.6-0.8Mpa |
| Kapasite | küçük |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |