| خلوص نیتروژن | 99.9٪ |
|---|---|
| نرخ جریان | 12 نیوتن متر در ساعت |
| فشار خروجی | 0.6 مگاپاسکال |
| نقطه شبنم | -45 درجه سانتیگراد |
| تکنولوژی | PSA قابل حمل |
| خلوص نیتروژن | 99.5 ٪ |
|---|---|
| نرخ جریان | 6 نیوتن متر در ساعت |
| فشار خروجی | 0.5 MPa |
| نقطه شبنم | -40 درجه سانتی گراد |
| تکنولوژی | غشاء فشرده |
| خلوص نیتروژن | 99.5 ٪ |
|---|---|
| نرخ جریان | 9 نیوتن متر در ساعت |
| فشار خروجی | 0.5 MPa |
| نقطه شبنم | -40 درجه سانتی گراد |
| تکنولوژی | غشاء فشرده |
| طول عمر | ۸ تا ۱۰ سال با نگهداری مناسب |
|---|---|
| فشار خروجی | 2-6 بار |
| بسته بندی | جعبه چوبی با پشم مروارید، 1 عدد در یک جعبه بسته بندی شده است. |
| قطعات | ظرف فشار، موتور، موتور، پرت، پمپ، دیگر |
| روش کنترل | کنترل خودکار |
| قطعات | ظرف فشار، موتور، موتور، پرت، پمپ، دیگر |
|---|---|
| گنجایش انبار | کار در زمان واقعی |
| طول عمر | ۸ تا ۱۰ سال با نگهداری مناسب |
| رنگ | سفید |
| فشار ورودی هوا | 7 ~ 9bar |
| فشار کاری | 6 تا 8 بار |
|---|---|
| بسته بندی | جعبه چوبی با پشم مروارید، 1 عدد در یک جعبه بسته بندی شده است. |
| قطعات | ظرف فشار، موتور، موتور، پرت، پمپ، دیگر |
| رنگ | سفید |
| ابعاد | 53*43/101 سانتیمتر |
| زمان راه اندازی | ≤13 دقیقه برای اولین بار |
|---|---|
| ویژگی ها | طراحی جمع و جور ، نصب و بهره برداری آسان |
| نرخ جریان | 33-60L/دقیقه |
| تضمین | 1 سال |
| سطح سر و صدا | ≤55dB |
| مصرف برق | 0.5 کیلو وات |
|---|---|
| فشار خروجی | 0-6 بار |
| نقطه شبنم | ≤-40℃ |
| زمان راه اندازی | ≤13 دقیقه برای اولین بار |
| دمای کار | 5-45 درجه سانتیگراد |
| ظرفیت | کوچک |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| نوع | قابل حمل |
| تضمین | 1 سال |
| منبع برق | برق |
| فرکانس | 50/60Hz یا سفارشی |
|---|---|
| خروجی نیتروژن | 99.99٪ - 99.999٪ |
| فشار | 0.6-0.8Mpa |
| ظرفیت | کوچک |
| منبع برق | برق |