| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 12 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 6 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | ΜΕΜΒΡΑΝΗ ΣΥΜΠΥΠ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 9 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | ΜΕΜΒΡΑΝΗ ΣΥΜΠΥΠ |
| Διάρκεια Ζωής | 8-10 χρόνια με σωστή συντήρηση |
|---|---|
| Πίεση παραγωγής | 2-6 φραγμός |
| συσκευασία | Γειτονιά με μαργαριταρένιο μαλλί, 1 PC σε ένα κουτί. |
| Μέρη | Δοχείο πίεσης |
| Μέθοδος ελέγχου | Αυτόματος έλεγχος |
| Μέρη | Δοχείο πίεσης |
|---|---|
| Δυνατότητα αποθήκευσης | Εργασία σε πραγματικό χρόνο |
| Διάρκεια Ζωής | 8-10 χρόνια με σωστή συντήρηση |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πίεση κολπίσκων αέρα | 7~9Bar |
| Εργασιακή πίεση | 6 έως 8 bar |
|---|---|
| συσκευασία | Γειτονιά με μαργαριταρένιο μαλλί, 1 PC σε ένα κουτί. |
| Μέρη | Δοχείο πίεσης |
| Χρώμα | Λευκό |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 53*43/101εκ. |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Φορά |
|---|---|
| χαρακτηριστικά | Συμπαγής Σχεδιασμός, Εύκολη Εγκατάσταση και Λειτουργία |
| Ροή | 33-60L/λεπτό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Επίπεδο θορύβου | ≤55dB |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 0,5 kW |
|---|---|
| Πίεση εξόδου | 0-6 bar |
| σημείο δροσιάς | ≤-40℃ |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Φορά |
| Θερμοκρασία εργασίας | 5-45°C |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τύπος | Φορητός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Πίεση | 00,6-0,8Mpa |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |