| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 12 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 6 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | MEMBRAAN COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 9 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | MEMBRAAN COMPACT |
| Levensduur | 8-10 jaar met goed onderhoud |
|---|---|
| Outputdruk | 2-6 bar |
| verpakking | Houten kist met parelmoerwol, 1 stuk verpakt in één doos |
| Deeltjes | Drukvat, motor, motor, lager, pomp, overige |
| Controlemethode | Automatische controle |
| Deeltjes | Drukvat, motor, motor, lager, pomp, overige |
|---|---|
| Bergingskapaciteit | Werk in realtime |
| Levensduur | 8-10 jaar met goed onderhoud |
| Kleur | Wit |
| De Druk van de luchtinham | 7 tot en met 9 bar |
| Werkdruk | 6 ~ 8 bar |
|---|---|
| verpakking | Houten kist met parelmoerwol, 1 stuk verpakt in één doos |
| Deeltjes | Drukvat, motor, motor, lager, pomp, overige |
| Kleur | Wit |
| DIMENSIE | 53*43/101cm |
| Starttijd | ≤13 minuten Voor de eerste keer |
|---|---|
| functies | Compact ontwerp, eenvoudig te installeren en te bedienen |
| Debiet | 33-60 L/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Geluidsniveau | ≤55dB |
| Stroomverbruik | ≤ 0,5 kW |
|---|---|
| Afzetdruk | 0-6 bar |
| dauwpunt | ≤-40℃ |
| Starttijd | ≤13 minuten Voor de eerste keer |
| Werktemperatuur | 5-45°C |
| Capaciteit | Klein |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Type | Draagbaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Stroombron | Elektrisch |
| Frequentie | 50/60Hz of aangepast |
|---|---|
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Druk | 0.6-0.8Mpa |
| Capaciteit | Klein |
| Stroombron | Elektrisch |