| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Malzeme | çelik |
| Gaz Kaynağı Bağlantısı | 1/4 |
| Ağırlık | 100 kg |
| Güç kaynağı | AC 220V veya özel |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| çiğ noktası | -40°C |
| Uygulama | Metal Isıl İşlem / Lazer Kesme |
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Gıda Paketleme Azot Yapım Makinesi |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz Veya Özelleştirilmiş |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Kapasite | Küçük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Basınç | 0.6-0.8MPa |
|---|---|
| Kapasite | Küçük |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Sıklık | 50/60Hz Veya Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Gıda Paketleme Azot Yapım Makinesi |
| Basınç | 7-9 bar |
|---|---|
| Çalışma Prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Performans | Yüksek Performans |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Gerilim | 220V veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Akış Hızı | 18-33l/dakika |
| Azot saflığı | ≥%99,999 |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Sıklık | 50/60 Hz |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
|---|---|
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Voltaj | 220V veya özelleştirilmiş |
| Güç kaynağı | AC 220V veya özel |
|---|---|
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Kararlı |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45°C |
| Boyutları | 540mm x 420mm x 1060mm |
| Ağırlık | 100 kg |
|---|---|
| Basınç Kontrol Doğruluğu | ±1% |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Kararlı |
| Güç kaynağı | AC 220V veya özel |
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| çiğ noktası | -40°C |