| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
|---|---|
| çiğ noktası | -40°C |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Sıklık | 50/60hz |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Basınç | 0.6-0.8Mpa |
|---|---|
| Voltaj | 220V veya özelleştirilmiş |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Uygulama | Lazer kaynak sistemi |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Basınç | 7-9 bar |
|---|---|
| Çalışma Prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Performans | Yüksek Performans |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Gerilim | 220V veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Akış Hızı | 18-33l/dakika |
| Azot saflığı | ≥%99,999 |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Sıklık | 50/60 Hz |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
|---|---|
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Voltaj | 220V veya özelleştirilmiş |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Boyutları | 540mm x 420mm x 1060mm |
| Azot besleme yöntemi | sürekli |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
|---|---|
| Depolama kapasitesi | 50 litre |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45°C |
| boyut | 53*43*101cm |
| Çıkış Kapasitesi | 18~40L/Dakika |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
|---|---|
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
| Depolama kapasitesi | 50 litre |
| Kapasite | 1-20 N m³/s |
| Bakım maliyeti | Toplam yatırımın% 1'inden daha azı |
| Depolama kapasitesi | Gerçek Zamanlı Çalışma |
|---|---|
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
| Hava giriş aralığı | 8kg-10kg |
| Kontrol Yöntemi | otomatik kontrol |
| Paketleme | İnci Yünü İle Ahşap Kutu, 1 Adet Bir Kutuda Paketlenmiş |
| Hava giriş basıncı | 7 ~ 9Bar |
|---|---|
| Parçalar | Basınçlı kap, motor, motor, rulman, pompa, diğer |
| Uygulama | Endüstriyel Kullanım, Plasma/Lazer Kesme, Metal İşleme, Depolama ve Taşıma, |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Renk | Beyaz |