| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi | otomatik kontrol |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Depolama kapasitesi | Gerçek Zamanlı Çalışma |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ -40 ℃ |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Kontrol Yöntemi | otomatik kontrol |
| Çalışma Baskısı | 6~8 çubuk |
| Boyut | 53*43/101cm |
| çiğ noktası | ≤ -40 ℃ |
|---|---|
| Başlama zamanı | İlk kez ≤ 13 dakika kullanın |
| Gaz saflığı | %99,99 - %99,999 |
| Akış Hızı | 33-50 l/dk |
| Teknoloji | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Gaz saflığı | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Gaz Çıkışı | sürekli |
| Ağırlık | 135-138kg |
| Uygulama | Laboratuvar/Endüstriyel |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Basınç | 7-9 bar |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Çalışma Prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Basınç | 7-9 bar |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Boyut | küçük |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Model | N₂ jeneratör |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Model | N₂ jeneratör |
| Performans | Yüksek performans |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Performans | Yüksek performans |
|---|---|
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Basınç | 7-9 bar |
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Model | N₂ jeneratör |
| Basınç | 7-9 bar |
| Üretim kapasitesi | küçük |
|---|---|
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| Ürün tipi | Azot Jeneratörü |
| Basınç | 7-9 bar |
| güç kaynağı | Elektrikli |